Rounded Rectangle 1instagram
UA

На українському будівельному ринку цінуються сучасні матеріали, що відрізняються легкістю, міцністю, естетичністю та функціональністю.

Фасадна плитка під цеглу відповідає цим вимогам і застосовується для облицювання фасадів, терас, парканів, оздоблення камінів та сходів.

Різноманітність відтінків і форматів облицювальної плитки, дозволяє підібрати оптимальний варіант для різних стилів екстер'єру.

Це найпопулярніший і затребуваний матеріал для зовнішнього оздоблення будинків. Якщо ви підбираєте оздоблювальний матеріал, рекомендуємо вибирати саме облицювальну плитку під цеглу.

Переваги фасадної плитки під цеглу

Облицювальна плитка для фасаду підходить для різних типів поверхонь, оскільки легша за стандартну цеглу, і це не єдина перевага виробу:

  • плитка для фасаду будинку представлена ​​в Дніпрі в різних форматах та кольорах;

  • плитка чудово підходить для утеплення будівель;

  • на відміну від справжньої цегляної кладки, плитка під цеглу доступніша за ціною і проста за способом обробки;

  • окрім звичайних форматів, ви зможете придбати “куточки”, які ідеально підходять для обробки кутових ділянок, цоколя та колон;

  • деякі види плитки мають рельєфну тильну сторону, що зміцнює зчеплення з основою;

  • вибравши фасадну плитку, ви отримаєте вологостійку, гігієнічну, екологічну обробку, стійку до механічних пошкоджень і просту у догляді.

Облицювання будинку плиткою - елегантний та бюджетний спосіб оформити житлову, офісну або адміністративну будівлю.

Облицювальна плитка під цеглу

У нашому каталозі представлені:

  • клінкерна плитка;

  • плитки ручної роботи.

Клінкерна керамічна плитка виготовляється з натуральних матеріалів, тому підходить не тільки для зовнішнього облицювання будівель, але й оформлення інтер'єру. Міцність, довговічність і високі естетичні характеристики зробили цей вид облицювальної плитки дуже затребуваним в Україні. У Європі дана продукція використовується більше двох століть, що дозволяє наочно переконатися у зносостійкості та якості продукції.

Плитка ручної роботи поєднує міцність та високі декоративні характеристики. Ручне виготовлення кожної цеглини з урахуванням сучасних стандартів виробництва дозволяє отримувати продукцію виняткової якості. Облицювальна плитка ручної роботи, представлена ​​в нашому асортименті відрізняється міцністю та зносостійкістю, причому довговічна не тільки цілісність кожної цегли, але й насиченість відтінку. Ви можете бути впевнені, що довгі роки стіни зберігатимуть оригінальний колір, незважаючи на дію ультрафіолету. Кожна цегла - оригінальна і неповторна, тому при обробці ви отримаєте стильний і елегантний фасад.

У нашому магазині представлені лише перевірені та надійні бренди облицювального матеріалу. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені, що купуєте продукцію найвищої якості, яка прослужить десятиліття.